Hakkında

Running Man 2010 yılında yayına başlamış, her hafta farklı bir konsept uygulayan bir realite şovudur. Yetenek, beceri, bilgi, aksiyon, eğlence, dostluk, güven ve en önemlisi ihanetin ne demek olduğunu bu programda göreceksiniz. ^^

Running Man Dünya çapında hayran kitlesine sahip olduğu gibi, Türkiye’de de hatrı sayılır sevenleri mevcut. Öncelikle, uzun yıllar bu programın çevirisini yapan ve bizi Running Man ile tanıştıran ismini bilmediğimiz nice çevirmen arkadaşlara ve ekiplere canı gönülden teşekkür ediyorum.

Hepimizin bildiği üzere, 444. bölümden sonra programın çevirisi durdurulmuştur. Bir Running Man sevdalısı olarak, bu programın böyle bitmesine gönlüm razı olmadığı için, elimden geldiğince çevirileri yapıp, ‘Running Man’ programının daha fazla izleyiciye ulaşması için elimden geleni yapacağım. Sizlerin de desteklerinizi bekliyorum. Running Man, hayatımın en zor dönemlerinde keşfettiğim, beni güldüren ve neşelenmemi sağlayan tek unsurdu. Bu site; okulda, işte veya hayatında zor bir gün geçirip, olayları kısa bir anlık da olsa unutup kendini neşelendirmek isteyen insanlar için kurulmuştur. Hepinize keyifli seyirler diliyorum.