Tüm Türkiye'ye başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizle...
1,634 Görüntülenme
A Year-End Medley (해피 뉴 이어) 2021
7.5/10 IMDB Puanı

A Year-End Medley (해피 뉴 이어) 2021

(Happy New Year)
Kategori
Yönetmen
Oyuncular ? Han Ji Min ? Lee Dong Wook ? Kang Ha Neul ? Lim Yoon A ? Won Jin A ? Seo Kang Joon ? Lee Kwang Soo ? Kim Young Kwang ? Ko Sung Hee ? Lee Jin Wook ? Lee Hye Young ? Jung Jin Young ? Lee Kyu Hyung ? Jo Joon Young ? Won Ji An
A Year-End Medley (Korece: 해피 뉴 이어 ya da Happy New Year), Kwak Jae Yong tarafından yönetilen ve Han Ji Min, Lee Dong Wook, Kang Ha Neul ve Yoona'nın oynadığı 2021 Güney Kore romantik komedi filmidir. Film, 'Emross Hotel'i ziyaret eden müşterilerin kendi tarzlarında kendi ilişkilerini kurarken kendi hikayelerini anlatıyor. 29 Aralık 2021'de sinemalarda ve medya akışı TVING aracılığıyla aynı anda yayınlandı.

11 Ocak 2022'de, sinemalardaki ve TV'deki patlayıcı popülerlik sayesinde bu filmin altı bölümlük yeni bir genişletilmiş versiyon olarak piyasaya sürüleceği doğrulandı. Bu genişletilmiş sürüm, önceki sürüme kıyasla toplam uzunluğu 60 dakikadan fazla olan ve Ay Yeni Yılı Tatilleri için yayınlanan bir sürüm.

? ÖZET ?

Happy New Year, 'Emross Hotel'in arka planında anlatılan genç bir erkek ve kadının kendini iyi hissettiren bir romantik komedisidir. Yılbaşı tatillerinde Hotel Emross'ta tanışan insanların hikayeleri var. Her birinin ilişki kurmak ve ilişki yaratmak ya da sadece nostaljik olmak için kendi hafızası vardır.

Çeviri: ? 'Mercan' ?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın